KarmaAl
  • Member for 4 months
  • Last seen more than a month ago
  • karma.al
Stats
1
reputation
0
reached
0
answers
0
questions
About

Address: Rr. Islam Alla, Kati I Katërt, Ap.18 Tirana, 1001 Albania

Phone: 00355688378509

Business Email: info@karma.al

Keywords: bli produkte online, bli online, blini produkte

Description: Dyqan online me një gamë të gjerë produktesh. Bli online produktet me te reja nga tregu ndërkombëtar me çmimet më konkuruese në tregun shqiptar. Tek ne do të gjeni cilësi, besim dhe korrektësi. Ky dyqan ofron shitje online për çdo lloj buxheti. Mos humb kohë dhe porosit online për produkte me cilësi të garantuar dhe korrektësi në dërgesa.

Social Links: https://www.facebook.com/Karmaal-100399745599162/?ref=pages_you_manage https://twitter.com/Karma_Albania https://www.linkedin.com/in/karma-al-890180213/ https://www.youtube.com/channel/UC7O2fbGFSI-JOLyYQRgUwsQ https://www.instagram.com/karma_albania/ https://www.pinterest.com/Karma_albania/_saved/ https://medium.com/@info_91621 https://myspace.com/karmaal https://www.flickr.com/photos/193175827@N08/

Badges
This user doesn’t have any gold badges yet.
This user doesn’t have any silver badges yet.
1
bronze badge
Posts

This user hasn’t posted yet.